Delta Timing Group - Contractor License     2/15/2020 - 1:11 PM
             Youngstown St. HS Meet #3 - 2/15/2020              
            Watson and Tressel Training Site (WATTS)            
 
Event 26  Boys Long Jump
================================================================
 HS Facility: # 22-11.50  1/5/2019    DelíMario Hairston, Unatta
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals                                                          
  1 Miller, Joshua            SR Berlin Cente          22-04.00 
  2 Dulaney, Christian        SR Highland              21-05.00 
  3 Adams, Jake               SO Altoona Area          21-01.50 
  4 Bugara, Dylan             JR Alliance              20-11.50 
  5 Friedenberger, Ty         SO Altoona Area          20-08.50 
  6 Ryan, Mike                SR Norwin                20-08.25 
  7 Malito, Nicholas          SR Girard                20-07.25 
  8 Packnett, Greg            JR Day. Dunbar           19-11.50 
  9 Beck, Ryan                SR Altoona Area          19-04.50 
 10 Bertolasio, Luca          FR Hickory               19-01.00 
 10 Hooven, Cameron           SR Brookville Area       19-01.00 
 12 Helbling, Adam            JR South Fayette         19-00.00 
 12 Mellott, Brady            SO Hickory               19-00.00 
 14 Carter, Tyson             SR Altoona Area          18-11.75 
 15 Tucker, Cam               SR Unattached            18-11.25 
 16 Becker, Sean              SR South Fayette         18-10.75 
 17 Steward, Damire           SR Pittsburgh C          18-10.50 
 17 Giansante, John           JR Norwin                18-10.50 
 19 Kryzston, Valen           SO Wellsville            18-10.00 
 20 Monte, Joe                SO Lisbon Beaver         18-09.25 
 21 Folmer, Ethan             SO Slippery Rock Area    18-06.50 
 22 Lysiak, Austin            JR Garrettsvill          17-09.50 
 23 Muha, Derek               JR Wings of Moon         17-07.25 
 24 Baylor, Brijaun           JR Wheeling Park         17-07.00 
 25 Koss, Jacob               SR Elk County Catholic   17-05.25 
 26 Macklin, Warner           SR Fox Chapel Area       17-04.00 
 27 Schepis, Adam             SO South Fayette         16-10.00 
 28 Cozad, Ethan              JR Hickory               16-08.25 
 29 Auer, Mitchell            SO Columbiana C          16-08.00 
 30 Duke, Devonte             SR Pittsburgh C          16-06.00 
 31 Thomas, Jackson           SR Beaver Area           16-04.50 
 32 Lucey, John               JR Fox Chapel Area       16-03.75 
 33 Schmidt, David            JR Canfield              16-03.25 
 34 Moffatt, Alaric           FR Shenango              16-03.00 
 35 Sorge, Christian          JR Wheeling Park         16-02.50 
 36 Martin, Aaron             SO Shenango              16-02.25 
 37 Abdullah, Sultan          FR Young. Chaney         15-07.50 
 38 Gabriele, John            JR Young. Boardman       15-07.25 
 39 Haas, Alex                SO Hampton               15-06.50 
 40 Bobby, Stephen            SR Elk County Catholic   15-06.00 
 41 Klein, DJ                 FR Shenango              15-04.00 
 42 Angel, Gerick             SO Young. Boardman       14-11.50 
 43 Brown, Ryan               FR Hickory               11-09.00